Отримай перший кредит під 0%*

-.грн

Тіло кредиту

-дн.

Срок кредиту

Дата повернення
YY.MM.DD

Тіло кредиту
гривень

Відсоток по кредиту
гривень

Сума до повернення
гривень

Як отримати кредит?

Швидко

Ви можете отримати гроші за 5 хвилин, не виходячи з дому!

Просто

Нияких черх и бюрократії - для отримання кредиту, Вам знадобится тільки інтернет та банківська картка.

Прозоро

PLANET CREDIT Не бере грошей за розгляд заявки і не має ніяких прихованих платежів і комісій

Безпечно

Всі фінансові операції і дані клієнта надійно захищені

Опрацьовано

35 685

Видано кредитів

33 876

Залиште заявку в 3 кроки

1

Залиште заявку

Це займе всього пару хвилин

2

Дочекайтеся відповіді

Ми дамо відповідь на протязі хвилини

3

Отримайте гроші

Відразу отримайте гроші

Про нас

Planet-Credit: легко, швидко, зручно


Мікрофінансова компанія Planet-Credit вийшла на ринок послуг кредитування онлайн кілька років тому. Так, ми молоді. І це наша перевага. У той час, коли першовідкривачі робили перші кроки, ми вчилися на їхніх помилках. Сьогодні Planet-Credit – молодий і надійний сервіс, що надає онлайн-позики на банківську карту з мінімальною вартістю в розмірі 0,01 %.

Чому ми це робимо? По-перше, тому що можемо. По-друге, тому що є однією зі складових національної економіки та зацікавлені в її зміцненні. А по-третє – і найголовніше! – ми небайдужі до потреб людей, оскільки саме люди представляють вищу цінність нашої країни.

Ми знаємо, що багато хто змушений звертатися в банки, щоб отримати послуги кредитування. Для цього вони збирають безліч документів і довідок, вистоюють черги, проходять неприємну процедуру співбесіди, доводячи власну платоспроможність, і отримують остаточну відповідь аж через кілька тижнів. Добре, якщо позитивну. Вам подобається витрачати час даремно? Нам теж не подобається.

Тому ми запропонували альтернативу – просту, як все геніальне: мікрокредитування онлайн. Це означає, що ви отримаєте позику:

  • - ЛЕГКО. Без довідок, без черг, без співбесід. Все, що вам потрібно, – це паспорт, ІПН і доступ до Інтернету.
  • - ШВИДКО. Гроші будуть у вас на карті вже через кілька хвилин.
  • - ЗРУЧНО. Ви отримаєте кредит, перебуваючи в будь-якій точці України.
  • - СПОКІЙНО. Ми не станемо телефонувати вам і вашим родичам в найбільш невідповідний час.

Planet-Credit – дочірнє підприємство міжнародної компанії Alex Credit, що має розвинену мережу філій по всьому світу. Ви ще не з нами? Втрачаєте час.

*Cума першого кредиту в Planet-Credit: до 3000 грн., але при цьому відсоткова ставка для нових клієнтів практично нульова – усього 0,01% в день! Тобто за 1000 грн. на 30 днів, сума кредитного відсотку буде складати 3 гривні.

Planet-credit завжди радий допомогти своїм клієнтам і надати гарант надійності в сфері мікрокредитування

Онлайн Мікрокредитування


Кредитні відносини виникли в суспільстві одночасно з формуванням товарно-ринкової системи. Іншими словами, люди стали користуватися кредитами відразу після того, як з'явилися гроші. Як бачимо, було це дуже давно.

У давнину, коли не існувало ні банківських систем, ні автоматизації руху грошових коштів, ні тим більше бюро кредитних історій, кредитори володіли практично абсолютною свободою. Саме тоді і виникло ставлення до них як до скнар, що деруть три шкури зі своїх позичальників.

Але часи змінилися. Сьогодні, в епоху глобалізації та Інтернету, кредит як форма суспільних відносин має абсолютну прозорість, а компанії, що надають фінансові послуги, знаходяться під пильною увагою контролюючих органів і Закону. І тепер, коли клієнт юридично захищений, кредитор більше стурбований його комфортом, аніж своїм. Так виникла одна з найбільш зручних і вигідних на сьогоднішній день систем – мікрофінансування.

Мікрокредитування онлайн – це один з найнадійніших способів отримати позику. Воно доступно навіть тим, хто з якихось причин не може або не хоче звернутися в традиційний банк. Втім, відсутність такого бажання цілком зрозуміло: нікому не подобається збирати документи, вистоювати чергу, спілкуватися з не завжди привітним менеджером, і в результаті чекати кілька тижнів його рішення. Мікрокредит онлайн позбавить вас цього клопоту.

Судіть самі: для того, щоб оформити мікрокредит, потрібно заповнити форму заявки на сайті компанії. Все, що для цього потрібно, – це паспорт, ІПН і доступ до Інтернету. Після того, як ви натиснете кнопку «Відправити заявку», пройде всього кілька секунд, і ви отримаєте відповідь про її статус. Обробка заявки відбувається практично миттєво, тому що сучасні сервіси повністю автоматизовані. З цієї ж причини ви отримаєте гроші на банківську карту вже через 5–10 хвилин. А тепер порівняйте цей період часу з довгими тижнями очікування відповіді традиційного банку! Сума мікрокредиту може варіюватися від 1500 до 15000 грн і видається в середньому на 30 днів.