Про нас

мікрофінансова компанія

Коли ваш знайомий говорить, що він взяв гроші в борг без розписки, при цьому навіть не виходячи з дому, то це зовсім не жарт або розіграш. На сьогоднішній день головним завданням сучасної солідної компанії – надання послуг максимально швидко та безпечно. Мета нашої роботи – зробити комфортним ваше життя.

Наша мікрофінансова компанія – це дочірнє підприємство відомого в Україні та за її межами банку АлексКредит. Ми розділяємо політику банку АлексКредит і згодні з тим ,що першочерговим завданням сучасної фінансової установи є – забезпечення грошовими коштами потреб клієнтів в будь який момент. Ми розуміємо і підтримуємо компанію в тому, що високоцінний ресурс наших клієнтів – це час, тому прикладаємо максимум зусиль, щоб зробити процес надання кредиту якомога простішим.

Якщо ви або ваші близькі опинились у тимчасовій фінансовій скруті, якщо у вас виникли непередбачені матеріальні витрати, наш інтернет-банк надає послугу: « Взяти в борг через інтернет на карту». Ця послуга дуже швидка, надійна та зручна. Для отримання кредиту вам необхідний інтернет та особиста банківська карта. Необхідний кредит ви отримуєте без докучливих довідок про доходи. Співробітники нашої компанії відразу приймають онлайн рішення про видачу коштів. Також можливо оформити кредит онлайн з переказом на карту будь-якого банку. Без жодних затримок гроші будуть зараховані на вашу банківську картку.

Тепер не потрібно проводити довгі розрахунки, роздумуючи перед вітриною магазину: « Купувати – не купувати?» Ви можете скористатись послугою, яку надає інтернет-банк: «Взяти гроші в борг на місяць». Співробітниками компанії розроблена унікальна онлайн-платформа, завдяки якій процес отримання короткострокових кредитів повністю автоматизований та зводиться до мінімуму. Наша фінансова організація зацікавлена в тому, щоб видані кредити у визначений термін сплачувались позичальниками. Зважаючи на це, ми надаємо нашим клієнтам детальну і ґрунтовну інформацію щодо повернення кредиту.

Як отримати займ?

Залиште заявку в 3 кроки

1
Залиште заявку

Це займе пару хвилин

2
Дочекайтесь відповіді

Ми дамо відповідь за хвилин

3
Отримайте гроші

Відразу отримайте гроші

*Для того щоб отримати банківський кредит, необхідно всього лише перейти на наш сайт, вибрати необхідну суму і взяти гроші в борг. Привабливим моментом є той, що експерти по кредитам не будуть задавати питання про вашу платоспроможність і дзвонити в недоречний момент. Тепер ви самі вирішуєте, яку суму кредиту хочете отримати. Не потрібно боятися робити те, що ви хочете. Прийміть власне рішення і виберіть те, що потрібно саме вам .

Що ми пропонуємо?

Наш інтернет-банк надає найвигідніші умови позики, в тому числі й фінансового кредитування клієнтів. Компанія максимально відповідально підходить до системи кредитування і цього ж вимагає від своїх клієнтів.

Представників малого та середнього підприємництва може зацікавити наступна послуга: «Взяти гроші в борг за домовленістю». Запропоноване онлайн-кредитування дає можливість вільно і без затримки розпочати бізнес без наявності кредитної історії і стартового капіталу, набути досвід здобуття прибутку. Таким чином ми пропонуємо більш вільний доступ малого і середнього бізнесу до джерел фінансування.

Безпека персональних даних клієнта пріоритетні в нашій роботі. Отримані банком міжнародні сертифікати гарантують це.

Наша компанія також надає послугу: « Негайно взяти гроші в борг під проценти». Ви самостійно визначаєте ту суму, яка вам необхідна, узгоджуєте умови, процентну ставку і терміни повернення по кредиту.

Фінансова організація пропонує скористатись пропозиціями і гарантує, що ви станете учасником програми лояльності. За умови подальшого співробітництва, онлайн-банк зможе надати вам пільги.

Дана фінансова діяльність здійснюється банком відповідно до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»; Законом України «Про захист прав споживача»; Гражданським кодексом України; Законом України «Щодо електронної комерції»; Ліцензійними умовами здійснення господарської діяльності по наданню фінансових послуг, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.09.2017 р. №943; нормативно-правовими актами Державної комісії по регулюванню ринків фінансових послуг України і Нацкомфінпослуг, а також іншими законодавчими актами України.

Наші переваги?

 • Банк
 • Planet Credit
Позитивне рішення про кредит
 • 25
 • 80%
Час роботи
 • 9:00-18:00
 • 24/7
Прийняттся рішення про видачу кредиту
 • от 60 хвилин
 • 1 хвилина
Отримання грошей на картку
 • 1-2 дні
 • 1 хвилина
Оформлення документів
 • В відділенні банку
 • Онлайн
Повернення кредиту
 • В відділенні банку
 • Онлайн